--
--
--
--
-
--
--
خانواده سهره - گونه های مورد نیاز 
---
خانواده زرده پره - گونه های مورد نیاز

موضوع: سایر (Others)

 

حمام پرندگان

0
سيمرغ - شهریور ماه 1394
حمام پرندگان
 
گاهی یافتن  آب  تمیز و روان برای پرندگان مشکل است و شما می توانید در این مورد به پرندگان  کمک و آنها را بمحل زندگی خود جذب نمایید.

بر خلاف غذای پرندگان که در گونه های مختلف متفاوت است ، تهیه آب برای آنها گونه های بیشتری را برای آب خوردن و استحمام جذب میکند . کافیست حمام پرندگان را در باغ یا حیاط پردرخت منزل قرار دهید ، بزودی پرندگان آنرا خواهند یافت . شما بسادگی میتوانید امکان آبخوری و حمام پرندگان را فراهم کنید  و با مشاهده آنها موجبات لذت خود و خانواده را فراهم کنید.

موضوع: سایر (Others)

 

اولین نرم افزار اندروید پرنده نگری در ایران

4904
نرم افزار تخصصی اندروید پرنده نگری در ایران (IBW) با هدف گرد آوري اطلاعات دقيق از پراکنش پرندگان ايران ، گردآوري مجموعه اطلاعات تصويري از پرندگان به همراه موقعيت مکاني و زماني رکورد تصاوير ، ايجاد تصویر بهتری از چگونگي مهاجرت پرندگان در فصول مختلف در ايران و ... به عنوان اولین نرم افزار اندروید تخصصی در زمینه پرنده شناسی طراحی و ساخته شده و اميد است پس از چندي بتواند به عنوان يک منبع مناسب و معتبر در اختيار پرنده شناسان و علاقه مندان به پرنده نگري و طبيعت قرار گيرد.
 
نبود اطلاعات دقيق از پراکندگي پرندگان در ايران و استفاده تمام منابع موجود فعلي از اطلاعات مندرج در منابع قديمي (که خود اکثرا به اقتباس از منابع خارجي بوده اند)، گذشت زمان و تغييرات محتمل در چگونگي پراکندگي و مهاجرت پرندگان در ايران ، تغييرات زيست محيطي و اکوسيستميک و به روز نشدن منابع پراکنش پرندگان در ايران ما را بر اين داشت تا با علاقه و پشتکار اقدام به ايجاد نرم افزاری علمي و تخصصي در مورد پراکنش پرندگان در ايران نماييم.
....

اولین نرم افزار اندروید پرنده نگری در ایران

موضوع: خبرها, سایر (Others)

 

معرفی سایت پرنده نگری در ایران در شبکه تلویزیونی افق

1761
جهت معرفی بیشتر سایت پرنده نگری در ایران به علاقه مندان و گسترش فعالیت های این سایت ، برخی از امکانات این سایت معرفی گردید.
این معرفی در شانزدهمین قسمت از برنامه "هوای تازه" و در ساعت 20 از شبکه تلویزیونی افق پخش گردید.
 
علاقه مندان می توانند این برنامه را (در آرشیو های موجود) در روز پنج شنبه، مورخ 07/16/ 1394 در ساعت 20:00 از شبکه افق تماشا نمایند.
همچنین این برنامه در فردای همان تاریخ در ساعت های 00:01 بامداد ، 08:30 و 13:30 مجددا پخش گردید.
 

معرفی سایت پرنده نگری در ایران در شبکه تلویزیونی افق

موضوع: خبرها, سایر (Others)

 
صفحه قبل صفحه بعد
نحوه نمایش مطالب: تاریخ | امتیاز | بازدیدها | نظرات | الفبایی
 
logo-samandehi